DK Šumperk pořádá příměstské tábory.

17.5.2022   Jiřina Cvečková   Aktuality  


Dům kultury Šumperk rozšířil nabídku příměstských táborů

ŠUMPERK. „Loupežníci a tajemství lesa“ a „Záhady hlavolamů“ jsou dva nové příměstské tábory v letní nabídce Domu kultury Šumperk. Doplní už zaběhnuté a oblíbené tábory Nerf bitva a Letní škola tance.

„Příměstské tábory jsme připravili pro děti od 8 do 12 let. V červenci se vydáme po loupežnických stopách, čeká nás lesní hostina, hledání pokladu a další zajímavé aktivity. Srpnové Záhady hlavolamů jsou určeny dětem, které mají rády záhady, tajemství hádanky, rády přicházejí věcem na kloub,“ popisuje náplň nových příměstských táborů Domu kultury Šumperk jejich lektorka Diana Simonová.

Děti se budou scházet každé ráno v Domě kultury Šumperk, první loupežnický tábor bude probíhat od 11. do 15. července, druhý záhadný tábor je plánován od 22. do 26. srpna. „Oba tábory mají společné to, že jejich součástí jsou jízdy na koloběžkách a různé pohybové aktivity a hry,“ doplňuje Simonová.

Oba tábory doplní už osvědčené letní týdny, kdy se děti věnují pod vedením zkušených lektorů Nerf bitvám anebo se učí základy různých typů tance i aerobiku v Letní škole tance.

Podrobnou prázdninovou nabídku příměstských táborů najdou zájemci na www.dksumperk.cz.

 

Text: Hana Písková

3649
Počet obyvatel
1172
Počet domů
8
Počet kulturních památek
27.32
Rozloha v km²
Máte dotaz?

Napište nám